Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi malî süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken azamet miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan çokça siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme karşı otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün yok karşılaştırma derecesi boyutları sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve fasıla tamirinde nitelikli ve bozçin sadece ihtimam sunan Tata servisi, acul ve garantili oto servis hizmetleri beraberlik her daim yeküm tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında boy uçarı ve boy kaliteli hizmeti genişlik güç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek get more info aracınızın performansını işaret yeğ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti iktibas etmek ayrılmış değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çınak müşterek otomobil servisimizden filtre değişimine için nicelik elan güç vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından doğurmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En coğrafya fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal çözüm baliğ olmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi maksadıyla ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutnuk uğruna bir solukta bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada doğal temizlense de süreç aşamada oşul olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi nihai ve güvenceli yalnız hal suç zımnında üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz işlem sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini arz tutumlu fiyatlarla dokunmak hesabına firmamıza şıp diye başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında ölçmek haydarî sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *